سوالات متداول

آیا هایپرخان برای تبلیغات خدمات است؟

 

هایپرخان سایت تبلیغاتی نیست. به همین دلیل است که برای ساخت کارت ویزیت دیجیتال از شما هزینه ای دریافت نمی شود. این کارت ویزیت مثل ساخت یک وبسایت یا صفحه پروفایل اختصاصی برای شما عمل می کند. شما هم می توانید با ارائه این کارت ویزیت در تلگرام و اینستاگرام، به راحتی اطلاعات خود را در اختیار مشتریان قرار دهید.

 

آیا می توانیم در هایپرخان ثبت آگهی رایگان کنیم؟

 

حتی بهتر از آگهی رایگان! در هایپرخان شما آگهی نمی سازید. چرا؟ چون آگهی ها معمولا زمان محدود دارند و وقتی منقضی شدند باید دوباره از نو آن ها را ایجاد کنید. اما شما در هایپرخان یک کارت ویزیت دیجیتال می سازید که برای همیشه در دسترس مشتریان خواهد بود. از آن مهمتر به مشتریان هایپرخان در حیطه فعالیت خود دسترسی پیدا می کنید و می توانید مستقیما مشتریان خود را افزایش دهید و آن ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

آیا لازم است سفارش های معرفی شده از هایپرخان را حتما بپذیرم؟

 

خیر. شما می توانید هر سفارشی که کاملا برای شرایط شما مناسب بود بپذیرید و خود را به مشتری معرفی کنید. حتی می توانید فقط از کارت ویزیت دیجیتال هایپرخان برای معرفی بهتر خود به دیگر مشتریان خود استفاده کنید بدون اینکه نیاز به پرداختی داشته باشید.

 

کارت ویزیت دیجیتال چیست؟

 

هایپرخان با استفاده از اطلاعات شما، یک کارت ویزیت دیجیتال برای شما ایجاد می کند. این کارت ویزیت را می توانید مانند یک صفحه وبسایت شخصی یا صفحه پروفایل اختصاصی برای خود بدانید. با داشتن این کارت ویزیت، شما به سادگی می توانید اطلاعاتتان را با مشتریان خود درمیان بگذارید. حتی با تکمیل اطلاعاتتان، در نتایج گوگل هم بالاتر می آیید و دیگر از طراحی وبسایت برای کسب و کارتان و یا ساخت صفحه پروفایل در سایت های مختلف بی نیاز می شوید.

 

هوای شما را داریم!

 

هایپرخان ایجاد شده تا به کسب و کارهای ایرانی کمک کند تا بر چیزی که در آن تخصص دارند تمرکز کنند. بنابراین تلاش ما ارائه امکانات متنوع برای ارائه بهتر خدمات توسط شرکت های خدماتی، واحدهای صنفی و متخصصین حوزه های مختلف است. هر سوالی داشتید لطفا از طریق تلگرام با ما در تماس باشید

 

تماس با‌ ما

 

برای گرفتن قیمت هر خدمت کافیست در نوار جستجو هایپرخان ، خدمت مورد نظر را جستجو کنید و به چند سوال پاسخ دهید تا از طریق پیامک در جریان پیشنهاد متخصصان قرار بگیرید.

 

در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد یا هر سوالی بسیار خوشحال خواهیم شد از طریق تلگرام یا واتس آپ با شما در ارتباط باشیم.